• KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT
    • Kıyafetleriniz Özel Yapılmış Elbise Dolapları İçerisine Kırışmadan Konulur.
    • KOLUMANLAR NAKLİYAT
    • Ev eşyanızı taşıma talebinizi (0216) 589 17 55 nolu telefondan bizi arayarak iletebilirisiniz.
    • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
    • Maltepede bulunan depolarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret37765
Site Haritası

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Özgür Kaplan (08/04/2018 23:16)
Konu : Doğru Firma
Mesaj : Merhaba,

Öncelikle Metin Bey ve İdris Bey'e ilgilerinden alakalarından ve hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim. A'dan Z' ye evin tüm eşyalarıyla eksiksiz ilgilendikleri gibi bizlerle de ilgilendiler. Sürekli bir eksiğin olup olmadığını yapabileceklerini birşeyin kalıp kalmadığını defalarca kez kontrol ettiler. Eşyaları güvenle teslim edip kurulumları yaptılar. Elimize eşya aldırmadılar 2 metre yana bile kendileri taşıdılar. Ali , Ahmet ve Salih beylerinde emeklerine yüreklerine sağlık ... Eksiksiz memnuniyet , güvenli taşıma ve samimiyet için düşünmeden tercih ediniz...
Ezgi Köroğlu (14/03/2018 18:48)
Konu : Tavsiye Ederim
Mesaj : Öncelikle Metin ve İdris Bey'e yardımları ve hoşgörüleri için çok teşekkür ederiz.
Biz 1,5 yıllık evliyiz ve eşyalarımıza herhangi bir şey olmasından çok endişe duyuyorduk ama o kadar hızlı ve anlayışlı davrandılar ki tek bir bardağımız bile kırılmadı. Beyaz eşyalarımızın dışı cam kaplı olduğu için en büyük sıkıntıyı onlarda yaşarız diye düşünüyorduk ama paketleme ve taşıma sorunsuz bir şekilde yerine getirildi. Telefon görüşmemizde yapabiliriz dedikleri ne varsa hepsini fazlasıyla yaptılar. Zamanlama konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadık hatta saatinden önce gelip beklediler. İhtiyacımız olduğunda tekrar irtibata geçeceğimiz ve yakınlarımıza rahatlıkla önerebileceğimiz bir firma. Aklınızda şüphe kalmadan gönül rahatlığıyla eşyalarınızı kendilerine emanet edebilirsiniz. Tekrar teşekkür ederiz.
Sude Karatemeloğlu (09/03/2018 12:30)
Konu : Tavsiye Ediyorum
Mesaj : Fiyat performans değerlendirmesinin ötesinde güzel iş yaptılar. Söz verdikleri saatte gelip söz verdikleri saatten önce teslim ettiler. Tüm ricalarımızı hiçbir ekstra talepte bulunmadan kabul ettiler. Hiçbir zayiat yaşatmadan hızlı ama dikkatli taşıyıp bitirdiler. Bundan daha iyisini bekleyemezdim, tüm beklentilerimiz karşılandı. Ellerine sağlık.
İstanbul Ankara Ya Evimi Taşıdılar (09/03/2018 12:27)
Konu : Öneririm
Mesaj : Eşyaların zamanında alınması, itinalı paketleme ve özenli şekilde taşınması sebebiyle aldıkları ücreti hak ettiklerini düşünüyorum. Hiç bir sorun olmadan taşıma içi gerçekleşti. Firmaya burası vasıtasıyla da teşekkür ediyorum.
İstanbul Ankara Arası Taşıma Hizmetti Aldım (09/03/2018 12:25)
Konu : Kesinlikle Tavsiye Ediyorum
Mesaj : Zamanlama güzeldi, eşyalar güzel taşındı. Bir iki tane çizilmeler oldu ama o da olur. Fiyat dengesi güzeldi, Metin bey ve ekibi gerçekten güzel iş çıkardılar, herkese tavsiye ederim çizilmelerden dolayı aradım ve gelip yapabiliriz bile dediler. Tavsiye ederim.
Tuğçe Muşçuoğlu (08/03/2018 00:11)
Konu : Taşınacaklar a Tavsiye Ederim
Mesaj : Metin bey ve daha fazla olarak da Salih beyin önderliğindeki taşıma ekibine teşekkür ediyorum. Herhangi bir şikayetimiz yoktur, arkadaşlar gayet saygılı ve işlerinde iyiler. Taşıma ihtiyacı olanlara bu şirketi tavsiye ediyorum.
ELİF NAGİHAN (30/01/2018 14:34)
Konu : PARÇA EŞYAMI TAŞIDINIZ
Mesaj : Kesinlikle tavsiye ederim. Hızlı ve kaliteli çalışıyorlar. Hiç sorun yaşanmadı.
ZELİHA GÜLDİKEN (30/01/2018 14:32)
Konu : ANKARA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : evimi taşıyan ekipten çok memnun kaldım. bir dahaki taşınmamda tekrar Kolumanlar Nakliyatı seçeceğim ve ALLAH`ın izni ile tekrar sizlere tavsiye edeceğim.
HİCRET DEMİRÖREN (30/01/2018 14:30)
Konu : SAKARYA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : Çok kısa bir sürede taşınmayı organize ettik, taşıma yapacak arkadaşlar Sapanca'ya söyledikleri saatte geldiler ve ekip olarak bir düzen içinde işlerini çok iyi yaptılar. Pozitif ve çözümcü yaklaşımları beklentimin de üzerindeydi, herkese tavsiye ediyorum.
İSTANBUL ANKARA ARASI NAKLİYAT (30/01/2018 14:28)
Konu : Teşekkür Ederim
Mesaj : 10 üzerinde 10 Firma çalışanları saygılı, zamanlama fena değil, ufak tefek sorunlar olsa da tolere edilir firmaya ilgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz
Büşra Aksu (30/01/2018 14:27)
Konu : Öneririm
Mesaj : Her şey için teşekkürler kesinlikle tavsiye ederim o kadar yol gelmesine rağmen eşyam zarar görmedi temiz calişiyorlar
Ayşenur Dedeoğlu (30/01/2018 14:25)
Konu : Tavsiye
Mesaj : vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim...
Samet Avcıoğlu (30/01/2018 14:24)
Konu : Teşekkür Ederim
Mesaj : salonumda bulunan ve sadece arkası cam olmayan büyük bir gümüşlüğüm var. onu kıracaklar diye gerçekten korktum ama arkadaşlar önce güzelce sarıp sonra yavaşça araçlarına yerleştirdiler. indirdikleri zamanda yine aynı hassasiyetle davrandılar eşyalarıma. teşekkür ederim.
Adnan Kale (13/12/2017 05:40)
Konu : Tebrikler
Mesaj : Sitenizi ve nakliyat hizmetlerinizi inceleme fırsatı buldum. Meslekdaşınız olarak başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla
Adnan Kale - www.bursakalenakliyat.com
ESRA ÖGNÜLCE (13/11/2017 11:10)
Konu : ANKARA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : İlk kez taşınmanın acemiliğini hiç yaşatmadılar desem yeridir. İsteklerimizi mümkün olduğunca gerçekleştirdiler, iyi niyetli ve çok yardımcı oldu tüm çalışanlar. Onlara çok eleştirilecek bir konu bulamıyorum ama İlk kez taşınacaklar için tavsiyem; neyin taşınıp neyin taşınmayacağını ve nelerin birlikte taşınması/taşınmaması gerektiğini iyi ayırmalılar. Oğlumuzun küçük şımarıklıklarını bile idare edip gönlünü hoş tuttular. Hepsine buradan da ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.
Bilgehan Demirören (13/11/2017 11:07)
Konu : SAKARYA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : Çok kısa bir sürede taşınmayı organize ettik, taşıma yapacak arkadaşlar Sapanca'ya söyledikleri saatte geldiler ve ekip olarak bir düzen içinde işlerini çok iyi yaptılar. Pozitif ve çözümcü yaklaşımları beklentimin de üzerindeydi, herkese tavsiye ediyorum.
Adem Batuhan (13/11/2017 11:05)
Konu : ÖVGÜYÜ HAKKEDEN BİR TAŞIMA ŞİRKETİ.
Mesaj : Sözünü verdikleri gibi eşyayı almaya vaktinde geldiler. Beyaz eşyaları güzelce paketlediler. Zamanında da boşaltımı yaptılar. Eşyalara hiç bir zarar gelmedi. Çok özenli bir taşıma şirketi. Herkese tavsiye ederim. Başta Firma sahibi Emin beye ve kardeşi Salih beye teşekkür ederim.
Adem Batuhan (13/11/2017 11:03)
Konu : Gönül Rahatlığıyla Eşyanızı Teslim Ede Bilirsiniz
Mesaj : Çok memnun kaldık. Her şey çok hızlı ve güzel paketlendi ve yerleştirildi, dolap yatak montajları çok güzel oldu. Öğlen 1 de tüm işler bitmişti ki İstanbul'da Anadolu'dan Avrupa yakasına taşındık. Her sorumuza isteğimize sıkılmadan karşılık verdiler. Salih bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Firma seçerken çok zorlandım o açıdan içiniz rahat olsun tavsiye ederim.
Necati Vural (13/11/2017 10:58)
Konu : KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM
Mesaj : Gayet ilgili ve efendi çalışanları olan bir nakliye firması. Çalışanlar gayet hızlı, titiz ve düzgün çalışan, yalnızca işine bakan kişiler. Tam söylenen zamanda gelip çok hızlı bir şekilde paketleyip tam vaktinde teslim ettiler. Ayrıca taşıma sırasında şirket sahiplerinden biri mutlaka çalışanların başında durup sürekli kontrol ediyor. Özellikle taşımasının önemli olduğunu söylediğiniz eşyalar gerçekten dikkatli taşınıyor. Daha önceki taşınma sırasında yaşadığım problemlerin hiçbirini bu firmada yaşamadım.
YAHYA ORGUN (11/11/2017 19:13)
Konu : Öneri
Mesaj : 11:11:2017 Cumartesi günü sabah saat 08:23 de araç kapıya yanaştı. saat 10:34 de bütün eşyam araca yüklendi. Ben hazırlandıktan sonra saat 10:40 ta Maltepe`den Ataşehir`e doğru yola çıktık. trafik sıkı olduğu için saat 11:50 de Ataşehir`deki adresimin önündeydik. Saat 13:49 da her şey dahil taşınma işlemim bitti. Bize de kolilerimizi yerleştirmek için ekstra bir zaman doğdu.Saat 17:00 de evime komple yerleştim.

NOT: Bu detayları yazmamın tek sebebi daha önceki ismi lazım değil bir nakliyeci ile iki yıl önce anlaşmıştım.saat 08:00 de başlayıp akşam saat 20:10 da işlerini zar zor bitirdiler ve aldığım zarar da cabası. Kıyaslamak gerekirse bence hiçbir firma KOLUMANLAR NAKLİYAT kalitesine erişemez.
EMİN OLUN TAŞINACAK SANIZ KOLUMANLAR NAKLİYAT`I TERCİH EDERSENİZ PİŞMAN OLMAZSINIZ.
 1