• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Ibrahim Denli (10/02/2019 18:15)
Konu : Eşya Taşıma
Mesaj : Kozyatağı''ndan Yalova''ya bugün gerçekleştirilen eşya naklimizde hiçbir sorun yaşamadık.Metin bey ve ekibine çok teşekkür ederim.Güvenilir ve önerilen bir firmadır.
Elif (27/06/2018 11:14)
Konu : Kartaldan Kartalla Taşındık
Mesaj : Metin bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiç düşünmeden bu firmaya eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.
Burcu (27/06/2018 11:12)
Konu : Maltepeden Maltepeye Taşındık
Mesaj : Taşınmamız sorunsuz, zamanında ve uygun kalitede tamamlandı. Metin bey ve ekibine teşekkür ederim.
Ferhat Karacılar (27/06/2018 11:09)
Konu : Öneririm
Mesaj : Bugüne kadar birçok firma ile taşıma işlemi gerçekleştirdik, kesinlikle tavsiye edebileceğim tek şirket diyebilirim. Metin Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.
Seda Tacettin Görgör (27/06/2018 11:06)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Son derece profesyonel ve hızlı bir şekilde tüm süreci atlattık.
Metin Bey ve ekibine teşekkür ediyoruz.
Bilal Ertik (27/06/2018 11:02)
Konu : Tavsiye Ediyoruz
Mesaj : Baykan beye ve Hakan beye ekibine teşekkür ederim. Profesyonel bir ekip. Yeni bir taşımada kesin kolumanlar
Nakliyat ile taşınmak isterim. İşlerinizde bu profesyonellik devam etme dileğiyle, başarılar dilerim.
Hakan Kawa (27/06/2018 10:59)
Konu : Öneririm
Mesaj : Söyledikleri saatte geldiler ve programladıkları gibi nakliyat işlemi tamamlandı. Her türlü probleme çözüm odaklı yaklaştılar. Kısaca hiç bir isteğimizi geri çevirmediler. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederiz.
Kader Burcugüneş (27/06/2018 10:57)
Konu : Tavsiye Ederim
Mesaj : Arkadaşlar gayet söz verdikleri gibi gelip eşyaları paketlediler ve zamanında kırmadan dökmeden teslim ettiler. teşekkür ediyorum kendilerine.
Kubilay (27/06/2018 10:48)
Konu : Teşekkür Ederim
Mesaj : Gayet vaktinde geldiler. Güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımlarıyla eşyaları paketlediler. Benim tarafımdan yaşanan bir aksiliğe rağmen sabırla sorunu çözmemi bekleyip bana sonsuz yardımcı oldular. Teşekkürlerimi iletirim.
Revşan Gazioğlu (27/06/2018 10:43)
Konu : Teşekkürler Kolumanlar Nakliyat
Mesaj : Ekip bir kaç gün önce gelip önce keşif yaptı. Yazdıklarıma rağmen tekrar üzerinden geçip neler yapılacak kontrol etti. Taşınma günü tam zamanında gelindi, her şey eksiksiz paketlendi. Hiç bir şeyi ikilemedim, her şeyi ilk talebimde göz önünde bulundurdular. Özel bir masam vardı, kırılma ihtimaline karşı 2 kere kamyonla gidip gelme pahasına önce onu götürüp gelip, sonra kalan eşyaları taşıdılar. Her şeyi nereye istersem oraya eksiksiz taşıdılar. Benim mallarıma en az benim kadar dikkat ettiklerini gördüm. Çok fazla yorum yazmam. Bu firmayı, Google üzerinden 2017'nin en iyi firmaları listesinden buldum, diğer kullanıcıların yorumları yüzünden tercih ettim. Çok memnun kaldım. O yüzden yorum yazmak istedim. Herkese tavsiye ederim, bugüne kadar bir çok şirketi kullandım ama ilk kez sorunsuz, stressiz bir taşıma oldu.
Aziz Şad (25/06/2018 22:51)
Konu : Maltepe Beykoz
Mesaj : Kolumanlar Nakliyat firmasına teşekkür ederiz. Taşınmayla ilgili bazı çekincelerimiz vardı ancak hiç olumsuz bir durum yaşanmadı. Profesyonel ve kaliteli kadrosu ile sorunsuz bir taşınma gerçekleşti. Tavsiye ederim kesinlikle.
Kadir Çakır (25/06/2018 22:44)
Konu : Tavsiye Ederim
Mesaj : Zor bir taşınma sürecini başarıyla gerçekleştirdik. Firma çalışanları iyiydi. Paketleme başarılıydı.
Tek sorun, taşıma sırasında, vitrinin ayağına aşırı yük bindirildiği için ayakta çatlama oldu. İnşallah sorun çıkartmaz.

Erhan Beyoğlu (25/06/2018 22:38)
Konu : Maltepe Maltepe Arası Taşınmamız Oldu
Mesaj : Yasin Sedat Mevlüt Zeki Emrah Şeref bu ekip işini çok iyi yapıyor. Özellikle mobilyalara özen gösteriyorlar. Söylediklerinizi harfiyen yapıyorlar. Gerçekten çok iyiler. Ustalıkları da çok iyi. Güvenle taşımanızı Yaptıra bilirsiniz Kolumanlar nakliyata çok teşekkürler.
Burcu Kardelen (25/06/2018 22:32)
Konu : Bursa İstanbul Arası Taşındım
Mesaj : Arkadaşlar zamanında geldiler ve taşınma tarafında ne yapılması gerekiyorsa hepsini A'dan Z'ye yaptılar. Davranışları ve yaklaşımları gayet güzeldi, çok ta memnun kaldık. Taşıma tarafında Kolumanlar Nakliyatı tercih etmenizi öneririm.

Sevgi Demirören (25/06/2018 22:26)
Konu : Maltepe Ümraniye 1+1 Evin Taşınmasına
Mesaj : Evimizi Kolumanlar Nakliyat ile taşıdığımız için çok memnun kaldık. Gerek taşıma konusundaki hassasiyetleri, gerekse müşteri memnuniyeti için sarf ettikleri çabaları nedeni ile İbrahim Bey, Mevlüt Bey ve ekibine çok teşekkürler ederiz. Çevremize tavsiye mi? tabi ki her zaman. :) Her zaman Her Zaman Öneririm Tavsiye Ederim Teşekkür Ederim
Sevgi Demirören (25/06/2018 22:23)
Konu : Kartaldan Kartala Taşınmama Yardımcı Olan Kolumanlar Nakliyatta Teşekkür Ederim
Mesaj : Kolumanlar Nakliyattan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Konuşulan saatte 5 kişi geldiler, 3 saat içerisinde 2+1 evin tüm eşyalarını tek tek tüm mutfak malzemeleri dahil sıfır zayiatla ve problemsiz olarak paketleyip arabaya yüklediler. Yine 3 saat içerisinde de yeni evde kurarak sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Ekibin iletişimi ve özeni şu ana kadar çalıştığım tüm nakliye firmalarına kıyasla en üst seviyedeydi. Hiç bir talebimi geri çevirmeyerek, işin teslimine kadar aksatmadan çalıştılar. Bu site üzerinden herkese Kolumanlar Nakliyat ile çalışmalarını gözü kapalı tavsiye ederim.
Betül Gazioğlu (25/06/2018 22:10)
Konu : kadıköy Tuzla 2+1 Eşya Taşıma
Mesaj : 2+1 evden beklenmeyecek çeşitlilikte çok sayıda eşyamızı, hassas müzik enstrümanlarımızı, titizlikle taşınması gereken, hem çok narin hem de çok ağır materyaller olan 1500 adedin üzerinde parçadan oluşan plak, CD ve Kaset koleksiyonumuz ve hiç de azımsanamayacak sayıdaki kitaplarımız dahil olmak üzere bir an için bile şikayetçi olmadan güle oynaya, hatta bizimle arkadaşlık ederek, tam da içimize sinecek şekilde taşıdılar. Mobilyaların ve beyaz eşyaların demonte edilmesi ve montajını da hiç sorunsuz bir şekilde tamamladılar. Çalıştırıp test ettiler. Bizim yetişemediğimiz eşyalar için de silindir kutular verdiler. Bizimle birlikte doldurdular. Söylediğimiz yerlere eşyaları özenle yerleştirdiler. Bütün bu işleri güler yüzle, pozitif yaklaşımlarla ve kararsız kaldığımız noktalarda bize çözümler önererek yaptılar. Hem memnuniyetimizi hem de sevgimizi kazandılar. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.
Furkan Bahçeci (25/06/2018 17:08)
Konu : İst Kartal Gaziantep Arası Nakliyat
Mesaj : Son derece hızlı ve sağlam bir nakliye deneyimiydi, çok teşekkürler.
Melike Uzeir (25/06/2018 17:01)
Konu : Urfa İstanbul Arası Taşındık
Mesaj : Taşınma işleminin çok problemli olabileceğini daha önce çevremde taşınan kişilerde görmüştüm. O yüzden başta oldukça endişeliydim. Sağ olsun arkadaşlar herhangi büyük bir soruna yol açmadan eşyalarımızı taşıdılar. Taşıma gününde zamanında geldiler. Gelen ekibin hepsi usta ve becerikliydi. Ayrıca her konuda çok yardımcı oldular. Baştan kaç paraya anlaştıysak o parayı ödedim. Sonradan bir değişiklik olmadı. Kolumanlar nakliyattan genel olarak çok memnun kaldım. Taşıma ile ilgili endişesi olan arkadaşlara tavsiye ederim rahatlıkla. Fiyat-fayda dengesi oldukça yüksek. Ancak yine de herkese şunu da hatırlatayım. Eşyalar sizin eşyalarınız.
ERCÜMENT KARA (25/06/2018 16:56)
Konu : Teşekürler
Mesaj : Yardımlarınız için teşekkürler. İyi firma ile çalışmaktan çok memnunum. Güler yüzlü bir ekip. Dakik ve güvenilir...
 1 
Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret128750
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz