• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı


Taşımacılık noktasında en dikkat gerektiren noktalardan bir tanesi de hastane taşımacılığı olarak bilinmektedir.  Birçok farklı eşyanın yer alması ve insan hayatı için önemli ilaç türevi ürünlerin yer alması bilinmektedir. Bu yüzdendir ki taşımacılık sırasında normale oran ile daha hassas ve dikkatli bir işlem yapılması gerekir. Bu noktanın oldukça bilincinde olan Kolumanlar nakliyat firması olarak sizler için bu hizmeti sunuyoruz. Her işimizde olduğu gibi bu noktada sizlere oldukça hassas bir işlem sunuyor ve her şeyin rahat bir şekilde devam etmesi için yer alıyoruz. Şu an bizleri aradığınız an en kısa süreye randevu veriyor ve o anlarda yanlarınızda yer alıyoruz.

Kolumanlar nakliyat hastane taşımacılığı sırasında hassasiyetin bir hayli farkında olarak devam ediyoruz. Bunun için ambalajlama noktasında en kaliteli ürünler ile hastanede yer alarak dikkatli bir şekilde paketleme yapıyoruz. Her bir ürünü sigortalıyor ve bunun ardından sağlam ve dikkatli bir şekilde çelik kasalı olan araçlar içerisine yüklenmesini sağlıyoruz. Yeni gidilen adres içerisinde mobilya eşyalarından yatakların kurulumuna kadar yardım eden ustalarımız ile devam ediyoruz. Her işlemi sorunsuz ve dikkatli bir şekilde halletmeyi tercih eden yapımız yer almaktadır. Bunların yanı sıra her şeyi en uygun fiyatlar ile sunarak sizleri memnun etmenin verdiği gurur ile devam ediyoruz. O halde böylesi özel hizmet için hemen sizler de randevu alın.

Hastane Taşımacılığı

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret128121
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz