• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat


   Evden eve nakliyat  sektöründe fiyat belirlemesi iki farklı yola ile belirlenir. İlk olarak gidilecek yerin uzaklığıdır. Sonrasında ise eşyaların alınacağı dairenin katı ve taşınacağı dairenin katı fiyat belirlemede etkilidir. Evden eve nakliyat fiyatları bu sebeple bulunduğunuz konumdan taşınacak konuma kadar kilometre bazlı ve kat bazlı olarak hesaplanır.

   Evden eve nakliyat fiyatlarında net bir fiyat olmamak ile beraber Kolumanlar  Evden eve nakliyat olarak sizlere en uygun fiyatlarla taşıma yaptığımızın garantisini veriyoruz. Firmamızı aradığınız yetkililerimiz sizden taşıma işi ile alakalı detaylı bilgileri alır ve sonrasında size fiyat teklifini iletir. Sizde fiyat tekliflerini ve hizmeti gördükten sonra Kolumanlar  Nakliyat'ı seçeceğinizden emin olabilirsiniz.

 Evden eve nakliyat taşınmalarınızda kolumanlar olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

   Kolumanlar Nakliyat sadece taşıma hizmeti sunmuyor. Müşterilerine paketleme, asansörlü nakliyat ve montaj hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Eşyalarınızı sizi yormadan evinize kadar gelip özel koruyucu malzemeler ile paketlemekte sonrasında son model lüks araçlarımız ile taşımakta ve yeni evinize kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Bütün bu hizmetleri de aynı zaman garanti kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Evinizi taşımamız sırasında eşyalarınız ile alakalı bir sıkıntı olursa masraflar tamamen firmamıza aittir. Firmamız taşıma öncesinde evinizde ki her ürün için kasko bedelini belirler ve ürüne bir şey olması durumunda ücretin ödemesini size gerçekleştirir. Bu sayede hiçbir şekilde sizi mağdur etmemiş oluruz.


Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret128121
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz