• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Müze Taşımacılığı

Müze Taşımacılığı


Taşımacılığın en rahat halleri ile yer alması için tek yapmanız gereken Kolumanlar nakliyat firması olarak bizlerden randevu almak olacaktır. Çünkü bizler bu noktada her an sizlere yardım etmek için yer alan bir adresiz. Yapmamız gereken her şeyi en uygun fiyatları ile kaliteli bir şekilde sunan adres olmayı tercih ediyoruz. Aradığınız an yanlarınızda yer alıyor ve her şeyi kendimiz sunarak sizlerin rahat bir şekilde taşınma adımlarından yararlanmasını sunuyoruz. Bunu sizler için en teferruat gerektiren noktalardan bir tanesi olan müze taşımacılığı noktasında dahi sunan bir adres olmayı tercih ediyoruz. Şu an piyasada yer alan birçok firmanın aksi olarak asla ürünlerin başlarına bir sorun gelmesin diye çelik kasalı araçları kullanmayı tercih ediyoruz. Böylece en rahat olan adımlar sizler için de gelmiş olacaktır.

Randevu alınan zaman diliminin ardından yanlarınızda yer alıyor ve her paketlenecek olan ürünleri kaliteli olan paketleme ürünleri ile paketliyoruz. Ardından sizlerin ürünlerini çelik kasalı araçlar içine düzgün bir şekilde yerleştiriyor ve sorunsuz bir şekilde taşınma adımlarını sunuyoruz. Kolumanlar nakliyat müze taşımacılığı noktasında her bir durumu sizler için rahat ve sorunsuz bir şekilde getiren adres olarak yer alıyoruz. Böylece sizler de asla yorulmadan taşınma anlarını elde etmiş oluyorsunuz. Şu an aradığınız an her adımı sigortalı bir şekilde sunan adres olmayı istiyoruz.

 Müze Ve Heykel Taşıma

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret130044
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz