• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Asansörlü Nakliyat

Kolumanlar Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri :

 asansörlü evden eve nakliyatKolumanlar Nakliyat olarak istanbul 'un tüm semtlerine asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Yüksek katlara eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden dış cepheden eşyalarınız evinizin balkonuna veya uygun herhangi bir cam sökülerek içeri alınır. 
Kolumanlar asansör Kiralama Taşıma işleminde kullanılmak üzere tasarlanan hidrolik sistemli bir araçtır.  mobilya asansörleri istenildiği taktirde müşterilerimize kiraya verilmektedir. Bu asansörler sırasıyla 21 metre, 26 metre, 33 metre , 37 metre, 45 metre, 56 metre ve 70 metre eşya taşıma asasnsörleri  olmak üzere çeşitli yüksekliklere çıkmaktadır. Müşterilerimize hangi kat ve yüksekliğe çıkacaksa uygun asansörler tahsis edilir. Asansörler sertifikalı operatörler tarafından kullanılmaktadır. Asansörler kurulumuna uygun olan binalarda kurulmaktadır . Elektrik teli, ağaç vb gibi engelleyici faktörlerde asansörlerin kurulumları yapılmamaktadır. Yük taşıma kapasiteler 300 ile 400 kilo arasındadır. Kiralama süreleri saatlik ve günlük olarak değişmektedir. İster bir saat isterseniz tüm gün yük asansörlerini kiralayabilirsiniz. Eşya depolama  hizmetinde de tercih etmekteyiz. Evden direk olarak konteynerlar içerisinde eşyalarınızı yerleşmektedir.


Asansör Kiralama hizmetinden yararlanan sektörler :

  • Evden eve nakliye firmaları
  • İnşaat firmaları
  • Çatı tamiri yapan şirketler
  • Asansör kiralama ihtiyacı olan mobilya firmaları
  • Çatıya reklam tabelası asmak isteyenler
  • Asansör ihtiyacı olan kat sahipleri
  • Tüm kurum ve - kuruluşlar
  • Liftli Kamyon Kiralama
  • Liftli Araç Kiralama
Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret130046
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz