• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Holding Taşımacılığı

Holding Taşımacılığı


Eşyalar ne kadar çok olur ise aslında insanlar taşınma durumlarından ona göre korkmaktadırlar. Bundan dolayı aslında bir sorun olmasına izin vermeden ve kimse korkmadan taşınabilsin diye bizler Kolumanlar nakliyat firması yer alıyoruz. Bu sayede her rahat olan adımı sizler de bizlerden randevu alacak kadar rahat bir şekilde elde ediyorsunuz. Bizleri aradıktan sonra ister şehirler arası ister şehir içi olsun fark etmeden gerekli adımları sunan bir firma oluyoruz. O halde sizler de ne gibi hizmetlerden yararlanmak istiyor iseniz yedi gün yirmi dört saat boyunca yer alan iletişim numaramızdan randevu alarak devam edebilirsiniz.

Kolumanlar nakliyat holding taşımacılığı noktasında aslında ne kadar hassas olunmasını gerektiğini bilen bir firma olmaktadır. Bundan dolayı her bir işlemi sizler için sigortalı ve garantili bir şekilde sunmaktayız. En ufak bir sorun olması söz konusu olmasın diye monte ve demonte adımları için dahi alanında başarılı olan ustalar ile bu adımların yerine getirilmesini sunuyoruz. Ardından sizler de rahat olan işlemler için paketleme noktasında dahi rahat ediyorsunuz. Her şeyi böylesi özel bir şekilde verecek ve her an sizlerin en kaliteli olan adımları rahat bir şekilde alması için er alacak bir firma olacağız. Bu anları da uygun olan fiyatlar ile sunarak sizlerin maddi zorluk çekmesine dahi izin vermeden yerine getiren adres olacağız.

 Holding Taşımacılığı

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret130047
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz