• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Adnan Kale (13/12/2017 05:40)
Konu : Tebrikler
Mesaj : Sitenizi ve nakliyat hizmetlerinizi inceleme fırsatı buldum. Meslekdaşınız olarak başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla
Adnan Kale - www.bursakalenakliyat.com
ESRA ÖGNÜLCE (13/11/2017 11:10)
Konu : ANKARA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : İlk kez taşınmanın acemiliğini hiç yaşatmadılar desem yeridir. İsteklerimizi mümkün olduğunca gerçekleştirdiler, iyi niyetli ve çok yardımcı oldu tüm çalışanlar. Onlara çok eleştirilecek bir konu bulamıyorum ama İlk kez taşınacaklar için tavsiyem; neyin taşınıp neyin taşınmayacağını ve nelerin birlikte taşınması/taşınmaması gerektiğini iyi ayırmalılar. Oğlumuzun küçük şımarıklıklarını bile idare edip gönlünü hoş tuttular. Hepsine buradan da ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.
Bilgehan Demirören (13/11/2017 11:07)
Konu : SAKARYA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : Çok kısa bir sürede taşınmayı organize ettik, taşıma yapacak arkadaşlar Sapanca'ya söyledikleri saatte geldiler ve ekip olarak bir düzen içinde işlerini çok iyi yaptılar. Pozitif ve çözümcü yaklaşımları beklentimin de üzerindeydi, herkese tavsiye ediyorum.
Adem Batuhan (13/11/2017 11:05)
Konu : ÖVGÜYÜ HAKKEDEN BİR TAŞIMA ŞİRKETİ.
Mesaj : Sözünü verdikleri gibi eşyayı almaya vaktinde geldiler. Beyaz eşyaları güzelce paketlediler. Zamanında da boşaltımı yaptılar. Eşyalara hiç bir zarar gelmedi. Çok özenli bir taşıma şirketi. Herkese tavsiye ederim. Başta Firma sahibi Emin beye ve kardeşi Salih beye teşekkür ederim.
Adem Batuhan (13/11/2017 11:03)
Konu : Gönül Rahatlığıyla Eşyanızı Teslim Ede Bilirsiniz
Mesaj : Çok memnun kaldık. Her şey çok hızlı ve güzel paketlendi ve yerleştirildi, dolap yatak montajları çok güzel oldu. Öğlen 1 de tüm işler bitmişti ki İstanbul'da Anadolu'dan Avrupa yakasına taşındık. Her sorumuza isteğimize sıkılmadan karşılık verdiler. Salih bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Firma seçerken çok zorlandım o açıdan içiniz rahat olsun tavsiye ederim.
Necati Vural (13/11/2017 10:58)
Konu : KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM
Mesaj : Gayet ilgili ve efendi çalışanları olan bir nakliye firması. Çalışanlar gayet hızlı, titiz ve düzgün çalışan, yalnızca işine bakan kişiler. Tam söylenen zamanda gelip çok hızlı bir şekilde paketleyip tam vaktinde teslim ettiler. Ayrıca taşıma sırasında şirket sahiplerinden biri mutlaka çalışanların başında durup sürekli kontrol ediyor. Özellikle taşımasının önemli olduğunu söylediğiniz eşyalar gerçekten dikkatli taşınıyor. Daha önceki taşınma sırasında yaşadığım problemlerin hiçbirini bu firmada yaşamadım.
YAHYA ORGUN (11/11/2017 19:13)
Konu : Öneri
Mesaj : 11:11:2017 Cumartesi günü sabah saat 08:23 de araç kapıya yanaştı. saat 10:34 de bütün eşyam araca yüklendi. Ben hazırlandıktan sonra saat 10:40 ta Maltepe`den Ataşehir`e doğru yola çıktık. trafik sıkı olduğu için saat 11:50 de Ataşehir`deki adresimin önündeydik. Saat 13:49 da her şey dahil taşınma işlemim bitti. Bize de kolilerimizi yerleştirmek için ekstra bir zaman doğdu.Saat 17:00 de evime komple yerleştim.

NOT: Bu detayları yazmamın tek sebebi daha önceki ismi lazım değil bir nakliyeci ile iki yıl önce anlaşmıştım.saat 08:00 de başlayıp akşam saat 20:10 da işlerini zar zor bitirdiler ve aldığım zarar da cabası. Kıyaslamak gerekirse bence hiçbir firma KOLUMANLAR NAKLİYAT kalitesine erişemez.
EMİN OLUN TAŞINACAK SANIZ KOLUMANLAR NAKLİYAT`I TERCİH EDERSENİZ PİŞMAN OLMAZSINIZ.
buy bytecoin headphones (28/05/2017 04:29)
Konu : http://makkahedu.com/bitcoin90522
Mesaj : cryptocurrency investment club bytecoin bitcointalk wifi
Aytekin Merkal (02/12/2016 18:29)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Komşumun tavsiyesi sonucu kolumanlar nakliyat la eşyalarımızı acıbadem iş bankası konutlarından antalyaya taşıdık.Firma yetkilisinin ilgisi,verdiği tüm sözleri tutmuş olması en önemliside antalyada binanın dışından asansörle eşyalarımızı taşıtmaları beni ve eşimi çok mutlu etti.Burdan bir kez daha çalışanlara tşkr ediyorum.başarılarınızın devamını dilerim.
Zehra Subaşı (20/11/2016 16:14)
Konu : Tavsiye ederim
Mesaj : Bizim taşınma işimiz biraz acil oldu. Bu yüzden hiç toplanamamıştık. 1,5 yaşındaki kızımın evin her tarafını alt üst ettiğini de düşünürseniz, bu evin nasıl toplanacağı hakkında bir fikrimiz yoktu ve çok kaygılıydık. Sadece Özel eşyalarımızı toplayabildik. Geri kalanını çok itinalı, neredeyse hasarsız bir şekilde taşıyıp yeni evimize bıraktılar. Dolap ve yataklar kuruldu. Büyük eşya ve masalar yerlerine koyuldu. Bu arada her parça malzemeyi ayrı ayrı sarıp paketlediler. Ayrıca çalışanlar gayet terbiyeli ve temiz kişilerdi. İçiniz rahat olsun.
Meltem Karasu (03/10/2016 09:41)
Konu : kesinlikle tavsiye ederim
Mesaj : İşlerini biliyorlar gereken bilgileri verince sorun çıkmadı.
İlkay Ustaoğlu (19/09/2016 17:20)
Konu : KOLUMANLAR NAKLİYAT HERKESE TAVSİYE EDERİM
Mesaj : Çok kısa zamanda A dan Z ye tüm eşyalarımı paketlediler.. Zamanlama ve paketleme çok iyiydi.. 7 yılda 4.kez taşınan biri olarak tekrar taşınmayı aklımın ucundan bile geçirmek istemiyorum inşallah ama taşınırsam da yine KOLUMANLAR Nakliyatı tercih ederim.. Nezaketiniz ve ilginiz için de ayrıca teşekkür ederim.
Erkin Koray (19/09/2016 17:03)
Konu : kaliteli firma herkese tavsiye ederim
Mesaj : Ankaradan İzmite olmak üzere eşyalarımı taşıdım. Başından sonuna kadar her zaman Ömer Bey ile iletişimde kaldık, eşyalarımı güvenle ve düzgün bir şekilde taşımama yardımcı oldular. Güvenle taşınabilirsiniz.
erkinkoray3@hotmail.com
Muhammet (18/09/2016 23:32)
Konu : 10 üzerinde 10
Mesaj : Firma çalışanları saygılı, zamanlama fena değil, ufak tefek sorunlar olsa da tolere edilir firmaya ilgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz
Hicret Demirören (16/09/2016 23:23)
Konu : teşekkürler
Mesaj : kolumanlar evden eve nakliyat teşekkür ederim temiz titiz çalışıyorlar herkese tavsiye ederim ..
iSTANBULDAN SAKARYA YA (31/08/2016 13:51)
Konu : Herkese Tavsiye Ederim
Mesaj : acil taşınmam gerekiyordu sağ olsun en dar günümde yardımcı olduğunuz için allah razı olsun aldığınız para helalı hoş olsun herkese tavsiye ederim
İstanbuldan Malatyaya (31/08/2016 12:22)
Konu : Her şey için teşekkürler
Mesaj : kesinlikle tavsiye ederim okadar yol gelmesine rağmen eşyam zarar görmedi temiz calişiyorlar
Antalya dan Karsa (30/08/2016 20:19)
Konu : Herkese Tavsiye Ederim
Mesaj : Antalya dan Kars merkeze taşındım temiz taşınma oldun teşekkür ederim herkese tavsiye ederim
istanbul şehir içi (29/08/2016 23:22)
Konu : Kesinlikle Tavsiye ederim
Mesaj : bugün eşyalarımı İnşadalar dan maltepe altayçeşme ye taşıdılar temiz düzgün çalışıyorlar teşekkür ederim
istanbul mardin (29/08/2016 13:40)
Konu : tavsiye
Mesaj : Firma söz verdiği şekil ve zamanlama ile taşıma işlemini gerçekleştirdi. Firma yetkililerinin ve çalışanların tavır ve davranışları da oldukça iyiydi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Umarım bu hizmet kalitesini düşürmeden ve daha da geliştirerek işlerine devam ederler.
 3 
Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret128748
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz