• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

İstanbul'un En İyi Nakliyat Firmaları

İstanbul'un En İyi Nakliyat Firması


 istanbulda en iyi nakliyat firması denilince akla ilk gelen firmaların başında gelmekteyiz.

Kolumanlar Nakliyat  olarak vizyonumuz istanbul'un en iyi nakliyat firmaları  arasında zamanla siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın azmiyle ilk sıraya ulaşmaktır. Bu amaca ulaşmak için ilk olarak gayemiz siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermektir. Kusursuz hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin isteklerine sonuna kadar cevap vermeye çalışmakta ve müşterilerimizin haklarını korumaktayız. Kolumanlar Evden eve nakliyat  olarak sizlere daha önce hiçbir nakliyat firmasında görmediğiniz özelliklerimizden bahsetmek istiyoruz.

Sözleşmeli taşımacılık;  sayesinde eşyalarınız taşınmadan önce belirlenir ekspertizler aracılığı ile değer belirlenir ve belirlenen değer üzerinden sözleşme imzalanır. Bu sayede eviniz taşınırken her hangi bir kaybolma, kırılma ya da bozulma durumunda kasko size bedeli tekrar öder. En başta belirttiğimiz üzere hiçbir nakliyat firmasında hatta kargo firmasında göremeyeceğiniz avantajları Kolumanlar evden eve nakliyat olarak size sunuyoruz.

Firmamız ile kurulduğumuz ilk günden  bu yana çalışan hiçbir müşterimizi pişman etmedik. Firmamızın tek gayesi mutlu müşteriler yaratarak büyümektir. Büyümenin yolu yeni müşterilerden geçer ve mutlu müşterilerde yeni müşterileri getirir. Bizde Kolumanlar  evden eve nakliyat olarak sunduğumuz bütün özel hizmetler ile mutlu müşteriler yaratma gayesindeyiz.

Firmamızın müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için sağladığı bir diğer avantaj ise paketleme ve montajdır. Eşyalarınızı özel darbeye dayanıklı kaplama malzemeleri ile evinizde paketliyor yeni evinizde tekrar açıp montajını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizi hiç yormadan yeni evinize kavuşturuyoruz.


Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret128750
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz