• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eser Taşımacılığı


   Tarihi eser taşımacılığının  en güvenilir adresi olan Kolumanlar nakliyat olarak  her gün ara vermeden hizmetlerimize devam ediyoruz. En kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. kurulduğumuz ilk günden  bu yana başta istanbul olmak üzere Türkiye' nin tüm bölgelerine kesintisiz sanat eseri taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.Taşınma işlemi gereğinden fazla dikkat ve hassasiyet  gerektiren eşyaların taşınma işlemlerini  dahi firmamız sorunsuz şekilde yapmaktadır. Dikkat gerektiren noktalardan bir tanesi olaran tarihi eser taşımacılığı  büyük bir hassasiyet ile eşyalarınızın paketlenmesi sağlam bir şekilde yapılıp , sizin için sorun olmasına   izin vermeden gerekli olan tüm adımlar yerine getirilip taşınacağınız yeni yerinize düzgün bir şekilde nakliyesi  yapılır.

   Kolumanlar nakliyat tarihi eser taşımacılığı ve sanat eseri taşımacılığı gibi  tüm işlemleri garantili ve sigortalı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Bu anlarda hangi adres içerisinden hangi adrese gidecek ise alınan randevu anında yanlarınızda yer alıyoruz. Her bir ürünü en kaliteli olan paketleme malzemeleri ile paketliyor ve ardından bunları çelik kasalı araçlar ile gitmesi gereken adrese götürüyoruz. Bunun için bizlerden randevu almanız yeterli olacaktır. Vereceğimiz hizmetin aslında ne kadar hassas ve sorun olmadan gerçekleşeceğini görmeniz için yeterli olacaktır. Sadece bizleri arayın ve en uygun hizmetleri bu kadar uygun fiyatlar ile almış olun. Ardından bizler zaten sizleri memnun etmek için alanında başarılı olan ustalar ile yanlarınızda yer alırız.

 Tüm tarihi eser taşıma işlemleriniz için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret128751
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz