• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Hakkımızda

Kolumanlar Nakliyat olarak 1995 yılında alanında uzman bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulmuş kurumsal bir firmayız. Kurulduğumuz günden itibaren tek gayemiz müşterilerimize en iyi nakliyat deneyimini yaşatmak ve mutlu müşteriler yaratmaktır. Mutlu müşterilere sahip olmak için her türlü detaya dikkat etmekte ve kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz.

Kurulduğumuz günden itibaren firma olarak teknolojiye entegre olmakta araç filomuzu ve ekibimizi genişletme, geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz;

Vizyonumuz önümüzdeki 5 yıl içerisinde İstanbul’da hizmet veren en büyük ve en güvenilir evden eve nakliyat firması olmaktır. Vizyon hedefimizi geliştirmek için elemanlarımıza özel eğitimler vermekte ve yeni şubeler ile hizmet verdiğimiz alanları genişletmekteyiz.

Misyonumuz;

Misyonumuz Müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetini vermek ve müşterilerimizin yaşadıkları sorunları hızlı çözüm bulmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmakta ve müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekteyiz.

Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde sizleri ne gibi hizmetler bekliyor?

İlk olarak firmamız yeni araç filosu ile eşyalarınızı asansörlü olarak taşıyabilmektedir. Asansörlü taşıma sayesinde hem eviniz hızlı taşınmakta hem de kırılma, çizilme gibi durumlardan kurtulmaktasınız.

Eşyalarınızı isterseniz evinizde özel koruyucu kaplama malzemeleriyle paketleyerek taşımakta ve bu sayede eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmekteyiz.

Sigortalı taşıma hizmetimiz ile eşyalarınızı taşırken garanti altına almakta ve kaza, düşme gibi olabilecek durumlarda meydana gelen hasarlara karşı korumaktayız. Eğer bir sorun olur ise sigorta şirketi  tarafından masrafınız karşılanmaktadır.


Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret128121
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz