• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Doğuhan Yavuz (25/06/2018 14:25)
Konu : Mağdur Etmediler Teşekkürler
Mesaj : Sözleştiğimiz den de erken saatte gelip 6 kişi çok kısa sürede bütün evi toparladılar. Taşınacağımız site Pazar günü olduğundan taşınmaya izin vermediğinde bizi mağdur etmediler. Eşyalarımızı bir gece misafir edip ertesi gün getirerek yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam kesinlikle tekrar tercih ederim. Çalışan arkadaşlara ve Metin Bey'e buradan tekrar teşekkürler.
Evini Taşıyacaklara Tavsiye Edeceğim Tek Firma Kolumanlar Evden Eve Nakliyat Firmasıdır....

Sude İplikci (25/06/2018 14:20)
Konu : Ekiple Teşekkür
Mesaj : Firma yetkilisi Metin bey ile taşıma detaylarını görüşüp yazılı olarak da onayladıktan sonra taşıma işinin olduğu gün ve saatte 4 pırlanta arkadaşın yardımıyla sıkıntısız ve dertsiz bir şekilde taşıma (kalın, havalı, sağlam naylonlarla "patpat" dedikleri) tamamlandı. Allah bu 4 kardeşimden razı olsun. İtinayla işlerini düzgün bir şekilde yaptılar. Hepsi son derece saygılı ve efendi insanlar. Taşıma firması arıyorsanız sakın tereddütte kalmayın. Kolumanlar nakliyat GÜVENLİ BİR FİRMA. İşleriniz rast gitsin
Ahmet Sarayr (25/06/2018 13:26)
Konu : Kolumanlar Ekibine Teşekkür Ederiz
Mesaj : Arkadaşlar hızlı ve güvenli bir şekilde paketleme yapıp eşyaları taşıdılar ve gideceği yere kadar sorunsuz ulaştı. Çalışanların davranışları hakkında gayet saygılı ve isteklere cevap veren cevaplar aldım. Kısacası çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye ederim.
Ahmet Bayraktar (25/06/2018 13:12)
Konu : Tavsiye Ederiz
Mesaj : Arkadaşlar dedikleri saatte geldiler işlerinin ehli olduklarını gösterdiler hiç bir sorun yaşamadan gayet titiz ve dikkatli bir şekilde eşyaları taşıdılar. Gerek üslupları olsun gerek davranışları olsun gerçekten on puanı hak ediyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
Ankara Sakarya Arası Taşındım (25/06/2018 13:07)
Konu : Teşekkürler
Mesaj : Arkadaşlar kibar ve çalışma sistemleri mükemmel. Taşımadan çok memnun kaldım.

Kolumanlar nakliyatı herkese tavsiye ederim...
Tarık Kaplan (25/06/2018 13:06)
Konu : Öneririm
Mesaj : Arkadaşlar çok ilgili, çok hızlı, pratik ve temiz çalışma yaptılar. Çok yardımcı oldular. Teşekkürler Tavsiye Ederim
CAGLAR A. (28/05/2018 10:12)
Konu : DÜRÜST FİRMA
Mesaj : Merhaba,
Kolumanlar Naliyat İSTANBUL - TEKİRDAĞ arası ulaşım hizmetimizi sağladı .Dedikleri saaaten 15 dakika önce geldiler ve profesyonel çalışan bir ekiple beraber yaklaşık 2 saat gibi tüm eşyamızı düzgün ve nizami paketleyip cok hızlı bir şekilde taşıma işlemini yaptılar .Aynı özeni Tekirdağdaki evimiz içinde yaptılar.
Metin bey çok ilgili ve alakalı ,işini düzgün yapan bir kişi
Teşekkürlerimi iletiyorum
Düşünmeden nakliye firmasını tercih edebilirsiniz ..
Özgür Kaplan (08/04/2018 23:16)
Konu : Doğru Firma
Mesaj : Merhaba,

Öncelikle Metin Bey ve İdris Bey'e ilgilerinden alakalarından ve hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim. A'dan Z' ye evin tüm eşyalarıyla eksiksiz ilgilendikleri gibi bizlerle de ilgilendiler. Sürekli bir eksiğin olup olmadığını yapabileceklerini birşeyin kalıp kalmadığını defalarca kez kontrol ettiler. Eşyaları güvenle teslim edip kurulumları yaptılar. Elimize eşya aldırmadılar 2 metre yana bile kendileri taşıdılar. Ali , Ahmet ve Salih beylerinde emeklerine yüreklerine sağlık ... Eksiksiz memnuniyet , güvenli taşıma ve samimiyet için düşünmeden tercih ediniz...
Ezgi Köroğlu (14/03/2018 18:48)
Konu : Tavsiye Ederim
Mesaj : Öncelikle Metin ve İdris Bey'e yardımları ve hoşgörüleri için çok teşekkür ederiz.
Biz 1,5 yıllık evliyiz ve eşyalarımıza herhangi bir şey olmasından çok endişe duyuyorduk ama o kadar hızlı ve anlayışlı davrandılar ki tek bir bardağımız bile kırılmadı. Beyaz eşyalarımızın dışı cam kaplı olduğu için en büyük sıkıntıyı onlarda yaşarız diye düşünüyorduk ama paketleme ve taşıma sorunsuz bir şekilde yerine getirildi. Telefon görüşmemizde yapabiliriz dedikleri ne varsa hepsini fazlasıyla yaptılar. Zamanlama konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadık hatta saatinden önce gelip beklediler. İhtiyacımız olduğunda tekrar irtibata geçeceğimiz ve yakınlarımıza rahatlıkla önerebileceğimiz bir firma. Aklınızda şüphe kalmadan gönül rahatlığıyla eşyalarınızı kendilerine emanet edebilirsiniz. Tekrar teşekkür ederiz.
Sude Karatemeloğlu (09/03/2018 12:30)
Konu : Tavsiye Ediyorum
Mesaj : Fiyat performans değerlendirmesinin ötesinde güzel iş yaptılar. Söz verdikleri saatte gelip söz verdikleri saatten önce teslim ettiler. Tüm ricalarımızı hiçbir ekstra talepte bulunmadan kabul ettiler. Hiçbir zayiat yaşatmadan hızlı ama dikkatli taşıyıp bitirdiler. Bundan daha iyisini bekleyemezdim, tüm beklentilerimiz karşılandı. Ellerine sağlık.
İstanbul Ankara Ya Evimi Taşıdılar (09/03/2018 12:27)
Konu : Öneririm
Mesaj : Eşyaların zamanında alınması, itinalı paketleme ve özenli şekilde taşınması sebebiyle aldıkları ücreti hak ettiklerini düşünüyorum. Hiç bir sorun olmadan taşıma içi gerçekleşti. Firmaya burası vasıtasıyla da teşekkür ediyorum.
İstanbul Ankara Arası Taşıma Hizmetti Aldım (09/03/2018 12:25)
Konu : Kesinlikle Tavsiye Ediyorum
Mesaj : Zamanlama güzeldi, eşyalar güzel taşındı. Bir iki tane çizilmeler oldu ama o da olur. Fiyat dengesi güzeldi, Metin bey ve ekibi gerçekten güzel iş çıkardılar, herkese tavsiye ederim çizilmelerden dolayı aradım ve gelip yapabiliriz bile dediler. Tavsiye ederim.
Tuğçe Muşçuoğlu (08/03/2018 00:11)
Konu : Taşınacaklar a Tavsiye Ederim
Mesaj : Metin bey ve daha fazla olarak da Salih beyin önderliğindeki taşıma ekibine teşekkür ediyorum. Herhangi bir şikayetimiz yoktur, arkadaşlar gayet saygılı ve işlerinde iyiler. Taşıma ihtiyacı olanlara bu şirketi tavsiye ediyorum.
ELİF NAGİHAN (30/01/2018 14:34)
Konu : PARÇA EŞYAMI TAŞIDINIZ
Mesaj : Kesinlikle tavsiye ederim. Hızlı ve kaliteli çalışıyorlar. Hiç sorun yaşanmadı.
ZELİHA GÜLDİKEN (30/01/2018 14:32)
Konu : ANKARA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : evimi taşıyan ekipten çok memnun kaldım. bir dahaki taşınmamda tekrar Kolumanlar Nakliyatı seçeceğim ve ALLAH`ın izni ile tekrar sizlere tavsiye edeceğim.
HİCRET DEMİRÖREN (30/01/2018 14:30)
Konu : SAKARYA İSTANBUL ARASI TAŞINDIM
Mesaj : Çok kısa bir sürede taşınmayı organize ettik, taşıma yapacak arkadaşlar Sapanca'ya söyledikleri saatte geldiler ve ekip olarak bir düzen içinde işlerini çok iyi yaptılar. Pozitif ve çözümcü yaklaşımları beklentimin de üzerindeydi, herkese tavsiye ediyorum.
İSTANBUL ANKARA ARASI NAKLİYAT (30/01/2018 14:28)
Konu : Teşekkür Ederim
Mesaj : 10 üzerinde 10 Firma çalışanları saygılı, zamanlama fena değil, ufak tefek sorunlar olsa da tolere edilir firmaya ilgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz
Büşra Aksu (30/01/2018 14:27)
Konu : Öneririm
Mesaj : Her şey için teşekkürler kesinlikle tavsiye ederim o kadar yol gelmesine rağmen eşyam zarar görmedi temiz calişiyorlar
Ayşenur Dedeoğlu (30/01/2018 14:25)
Konu : Tavsiye
Mesaj : vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim...
Samet Avcıoğlu (30/01/2018 14:24)
Konu : Teşekkür Ederim
Mesaj : salonumda bulunan ve sadece arkası cam olmayan büyük bir gümüşlüğüm var. onu kıracaklar diye gerçekten korktum ama arkadaşlar önce güzelce sarıp sonra yavaşça araçlarına yerleştirdiler. indirdikleri zamanda yine aynı hassasiyetle davrandılar eşyalarıma. teşekkür ederim.
 2 
Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret126942
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz