• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Fuar Taşıma


Fuar Ve Stand Taşımacılığı 


   Kolumanlar Nakliyat, Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız kongre,seminer,tanıtım,fuar gibi orgnizasyonların başarılı bir şekilde sonuçlanması için, sizi sadece ürününüzü tanıtmak amaçlı katılacağınız fuar etkinlik alanı nerede olursa olsun, Kolumanlar kalitesi, deneyimive tecrübesiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

 istanbul geneli fuar ve stand taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

   Bilindiği gibi Fuar taşıma hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem de birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. Deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar taşımasın da uzmanlaşmış olan Kolumanlar Nakliyat, yurt içi fuar ,seminer,kongre,tanıtım organizasyonlarınızda;

• En uygun taşıma moduyla nakliyenin sağlanması

• Fuar alanında indirme, yükleme ve standımza teslimat hizmetleri

• Boşlarınızın depolanma ve taşıma hizmetleri

• Fuar Organizasyonu Teşvik İadesi için gerekli belgelerin verilmesi

 Paketleme, ve depolama

• Diğer lojistik hizmetler

• Fuar alanında danışmanlık hizmeti

süreçlerinin tümünü kapsayan Entegre Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.


 


Tel   : 0216 589 17 55 pbx

Gsm : 0533 209 65 07

Gsm : 0554 666 53 12

Gsm : 0530 029 50 49

Adres (Merkez): Esenkent mahallesi atlas sk.tanrıyar sitesi no/1  dükkan 5/d MALTEPE / İSTANBUL

 
Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret130044
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz