• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya DepolamaEvinizin içerisinde fazlalık oluşturan ya da atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı aynı zamanda nereye de koyacağınızı bilemediğiniz dönemlerde her daim yanınızda olan pek çok nakliyat ve depolama firmaları arasındaki kalitesini kanıtlayan Kolumanlar eşya depolama hizmetleri olarak dilediğiniz eşyanız için en uygun saklama koşullarını yaratarak eşyalarınızı dilediğiniz süreler arasında depolarımızda muhafaza edebiliriz.

İstanbul eşya depolama hizmeti sunan firmalar arasında kısa sürede farkını kanıtlamış olan firmamız müşterilerinin eşyalarını diledikleri yerden alarak, en uygun muhafaza paketlerine yerleştirir ve özel koruma ürünlerini kullanarak hiçbir şekilde bozulmasına ya da hasar görmesine izin vermeden en doğru saklama yöntemlerinin uygulanacağını depolarımıza yerleştiririz. Eşya depolama hizmetimiz esnasında en çok özen gösterdiğimiz nokta ve asıl amacımız mutlu ve sadık müşteriler oluşturmaktır ki müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin sonucunu çok kısa bir süre içerisinde alarak müşterilerimizin memnuniyet sözcüklerini duyuyoruz.

Kolumanlar  eşya depolama olarak ; firmamızı tercih eden müşterilerimiz dilerse eşyalarını depolarımıza yerleştirmeden önce depolarımızı ziyaret ederek muhafaza tekniklerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Aklındaki soru işaretlerinden kurtulmuş olan müşterilerimizin eşyalarını belirttikleri yerden aldıktan sonra müşterilerimiz bizden eşyalarını tekrar talep edene kadar bir kenara atmıyoruz. Tam aksine haftalık ve aylık kontrollerini gerçekleştirerek eşyalarda oluşabilecek hasarlara karşı müşterilerimizi uyarabiliyor ya da tedbirlerimizi erken dönemde alabiliyoruz. Eğer sizin de kaliteli bir eşya depolama hizmetine ihtiyacınız var ise 7 gün 24 saat boyunca nakliyat uzmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

 istanbul eşya depolama olarak istanbulun tüm semtlerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret130045
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz