• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası TaşımacılıkKolumanlar  Nakliyat olarak sizlerin sadece İstanbul içi değil aynı zaman da şehirler arası taşımacılık işlerinizi de profesyonellik içinde yerine getirmekteyiz. Firmamız İstanbul çıkışlı 81 ile şehirlerarası taşıma hizmeti götürmektedir. Ofisinizi, fabrikanızı, evinizi taşınacağınız şehre en uygun fiyatlar ve en hızlı şekilde taşımaktayız.

Şehirler arası taşıma yapabilmek için nakliyat firmalarının sahip olması gereken K1, K2 ve K3 belgelerine sahip firmamız her türlü yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir. Yasal olmayan şekilde hizmet veren nakliyat firmaları ile çalışmanız şehirlerarası taşımacılık işinde başınıza dert açabilir. Yetki belgesi olmayan firmalar yolda polis tarafından durdurulabilir ve araç bağlanabilir. Bu tür durumlarda da eşyalarınız rehin kalır, evinizin taşınması gecikir ya da hiç taşınmaya bilir. Bu tür sıkıntılı durumları yaşamak istemiyorsanız eğer yetki belgesine sahip olan firmamızı tercih etmelisiniz.

Firmamızın uzun yol şoförleri mesleğinde tecrübeli uzman kişilerdir. Bu zamana kadar firmamız her hangi bir kazaya karışmadan taşıma işlerini halletmiştir. Kazanın ne zaman geleceğini bilemeyeceğimiz için eşyalarınızı taşıma esnasında kaskoluyoruz. Eşyalarınıza yolda bir şey olursa, aracımız kaza yaparsa veya başka bir sıkıntı olursa eşyalarınızın bedeli tarafınıza direk olarak ödenmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemiş olmaktayız. Sizde nakliyat firması tercihinde bu noktaları dikkate alırsanız pişman olmazsınız ve işiniz hızlı bir şekilde hallolur.

 tüm şehirler arası taşımacılık işlemlerinizde , hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret130044
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz