• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Para Kasası Taşımacılığı

Para Kasası Taşımacılığı


Sizler de bilirsiniz ki para kasası taşımacılığı her zaman önemli ve dikkat gerektiren bir işlem olmaktadır. Bundan dolayı tercih edilen firmaların da bu alanda usta bir halde ilerlemesi aslında ürünlerin başlarına aksi bir durum gelmemesi için önemli bir detay olmaktadır. Bizler şu an sizler için Kolumanlar nakliyat firması olarak her bir adımı asla sorun olmadan sunan özel bir firma olmayı tercih ediyoruz. Ne gibi işlemler olacak ise bunları en kaliteli olan adımları ile yerine getiriyor ve bizleri tercih eden kişilerin en özel anları yaşamalarına yardım ediyoruz. Sizler de bu alanda bir hizmet almak için sadece bizleri aramalı ve ardından randevu alarak gerekli hizmetleri tercih etmelisiniz.

Sizlerin bizleri arayarak aldıkları para kasası nakliyat hizmetleri için randevu anında bizler geliyoruz. Ürünler her ne kadar ağır olur ise olsun beden gücü yerinde olan ustalarımız ile bu noktada eşyaların araçlara taşınmasını sunuyoruz. Ve en önemli durumlardan bir tanesi olan anın kasa içerisi olduğunu da biliyoruz. Araçlarda aksi bir durum olmasın diye çelik kasalı araçlar ile sigortalı bir şekilde bu ürünlerin taşınmasını sunuyoruz. Böylece hem sizler hem de bizler oldukça rahat bir şekilde gerekli olan hizmetleri bizlerden almış oluyoruz. Böylesi teferruat dolu olan işlemleri dahi sizler için en uygun fiyatlar ile sunarak devam etmeyi tercih ediyoruz.

 Para Kasası Taşımacılığı

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret128126
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz