• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı


Kolumanlar nakliyat firması olarak sadece evden eve taşıma  anlarında yanlarınızda yer almıyoruz. Bizler bu noktada sizler için fabrika taşımacılığı kadar özel olan anları da sunan bir adres olmayı istiyoruz. Her ne kadar zor ve taşınması bir hayli güç olan işlem olsa bile bizler yine de alanında başarılı bir adres olarak bunu sunmayı tercih ediyoruz. Ardından zaten en rahat olan adımları sizler de rahat bir şekilde elde edecek olan adreslerden bir tanesi ile devam edeceksiniz. Bizleri arayarak randevu almanız sizlerin rahat bir şekilde devam etmesine etki edecektir. Aradığınız ve aldığınız randevu anları yeterli olacaktır.

Randevu tarihlerinde bizler o an verdiğiniz adres içerisinde çelik kasalı araçlar ile yer alıyoruz. Fabrika içerisinde asansörlü taşıma hizmeti ile sizlerin ürünlerini ilk olarak alanında usta olan kişiler monte ve demonte adımlarını sunuyor. Ardından rahat bir şekilde yer almak için yapmaları gereken adımları bir yandan da araçlara yüklemek olarak sunuyorlar. Araçların içerisine yüklendikten sonra bunları sigortalı bir şekilde yeni gidecek adrese götürülmesi sunuluyor. Sizlerin yeni adresleri içerisinde dahi bunları direk bırakmak yerine monte ve demonte adımlarını sunarak öyle ayrılıyoruz. Bu kadar farklı olan adımı her an uygun fiyatlar ile sunarak sizlerin bizleri rahat bir şekilde tercih etmeleri için her adımı sunmuş olarak da yer alıyoruz.


Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret128121
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz