• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Eşya Taşıma  istanbul izmir parça eşya taşıma firması olarak sizlere uygun fiyat , kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

   Nakliyat hizmeti sunmakta olan pek çok firmanın parça eşyalarınıza sunmuş olduğu yüksek fiyatlardan ise müşterilerimizi memnun edebilmek adına her daim en kaliteli ve kalitemize oranla en düşük fiyat garantisini sunuyoruz. Üstelik müşterilerimizin kesinlikle bizi tercih etmelerine yönelik ısrarları da hiçbir zaman yapmayarak en doğru kararı vermeleri ve diğer firmalar ile aramızdaki kalite farkını görebilmeleri için diğer nakliyat firmalarından da fiyat ve diğer bilgileri alarak karşılaştırma yapma imkanını sunuyoruz.

   İstanbul izmir parça eşya taşıma firması olarak müşterilerimizin daha az eşya için daha fazla ücret ödemesine kesinlikle izin vermiyor ve en uygun ödeme seçenekleri ile eşyalarınızı gerçek kalitede taşımanıza imkan tanıyoruz. Parça eşya taşıma hizmetini daha uygun fiyatlar ile alabilmeniz adına eşyalarınızı farklı kişilerin eşyaları arasında taşımak yerine özel parça eşya taşıma nakliyat araçlarımızda bulunan özel parça eşya odalarına sabitlemiş olduğumuz eşyalarınızın başka kişilerin eşyaları ile karışmaması içinde elimizden geleni yapıyoruz. Fakat parça eşya taşıma hizmetimiz her ne kadar daha masraflı sonuçlanacakmış gibi düşünülüyor olsa da tüm eşya taşıma hizmetinden daha uygun fiyatlar talep ettiğimizden şüpheniz olmasın…

   Kolumanlar parça eşya taşıma hizmetlerimizin özel müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek eşyalarınızın hangi tarihler arasında sevk edilmesini istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra ise sizleri de mutlu müşterilerimiz arasına katabilmek için tüm imkanlarımızı kullanıyor olacağız.


Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret128750
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz