• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

İşyeri Taşımacılığı

İstanbul İşyeri Taşımacılığıİşyeri  taşıma
İstanbul ve çevresinde çokça ihtiyaç duyulan bir alandır. Fakat işyeri  taşıma işi normal nakliyat sektöründen farklıdır. Çünkü en ufak bir kâğıt parçasının bile bir önemi olabilir bu sebeple paketleme de ve taşıma da işini ustalık ile yapan firmalara ihtiyaç vardır. Kolumanlar Nakliyat ofis ve işyeri  taşıma işlerinizi hem hızlı bir şekilde hem de eksiksiz olarak tamamlar.

Kolumanlar Nakliyat işyeri taşıma işine başlamadan önce darbeden ve hasardan etkilenecek bilgisayar gibi önemli eşyaları darbeye karşı koruyucu malzemeler ile kaplamakta ve hasar almasının önüne geçmekteyiz. Firmamız hasarları karşılamakta fakat ofis taşımada kaybolabilecek bilgilerin karşılığını vermenin mümkün olmadığının farkındadır. Bu sebeple hiçbir hasar almaması için elimizden gelen titizliği göstermekteyiz.

İşyeri  taşıma işlerinizde fiyat belirleme ofisinizin büyüklüğüne, eşyalarınızın fazlalığına ve taşınacak ofislerin bulunduğu konumlara göre değişmektedir. Şehir içi ofis taşımanın fiyatı ayrı olurken doğal olarak şehirlerarası taşımanın fiyatı farklı olmaktadır. Kilometre ve kat bazlı fiyat verilmektedir. İsteğinize bağlı olarak ofisinizi taşırken asansörlü araçlarımızı talep edebilirsiniz. Asansörlü araç kullanımı çok katlı binalarda işleyişi hızlandırmakta ve işinizi bir an önce hallolmasını kolaylaştırmaktadır. Özellikle işyeri taşıma işinde hızlı olmak en az sorunsuz taşıma kadar önemlidir. Firmanızın bir an önce işlerine tekrar başlaması için işini hızlı ve garantili yapan firmamızı tercih etmeniz sizin hayrınıza olacaktır.

 istanbul geneli işyeri taşımalarınızda firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret128121
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz