• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Hassas Eşya Taşıma

Hassas Eşya Taşıma


Son zamanların en sorun belirten durumlarından bir tanesi de nakliyat firmaları arasında eşyaların sorunlu bir şekilde taşınması olmaktadır. Bizler de artık bu duruma bir dur demek için Kolumanlar nakliyat firması olarak her an hassas eşya taşıma anları ile yanlarınızda yer alıyoruz. Böylece asla bir sorun olmasına izin vermeden yer alan durumlar da dikkatleri çekiyor. Böylesi anlarda bir yandan en uygun fiyatlar ile yer alıyor ve sizleri memnun edecek kadar dikkatli bir şekilde devam ediyoruz. Sizlerin bizlerden memnun ayrılması her şeyden önemli olan bir durum olması bu anlarda her şeyi daha dikkatli  ve özenli bir şekilde yerine getirmemiz için etkili olan anlardan bir tanesi de olmaktadır.

Hassas eşya taşıma noktasında her an sizlerin yanlarında yer alırken bu kadar özel olan ürünler için sigortalı olan anları sunmaktayız. Ardından daha rahat olmak ve her şeyi özel bir şekilde yerine getirmek için sizler ile devam etmeyi tercih ediyoruz. Eğer arar iseniz her şeyi yanlarınızda sizler için özel bir şekilde en kaliteli paketleme ürünleri ile paketleyerek taşınmasını sunuyoruz. Ardından bunları bir yandan da çelik kasalı araçlar ile taşıyan yapımızın yer alması daha rahat hareket edenler arasında olmamıza etki ediyor. Sizler de en güzel anlar için sorunsuz taşıma adımları adına bizlerden randevu alın.

 Hassas Eşya Taşımacılığı


Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret128121
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz