• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Evden Eve TaşımacılıkKolumanlar Nakliyat olarak her türlü nakliyat işlerinizi profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. İstanbul ve çevre illerinde ihtiyacınız olduğu an firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. İstanbul evden eve taşımacılık  firmaları arasında hizmet veren firmamız; evinizi İstanbul’dan Türkiye’nin 81 iline taşıyabilmektedir. Şehirler arası taşımacılık belgesine sahip firmamıza nakliyat konusunda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

İstanbul için evden eve taşımacılık  ve İstanbul Parça eşya taşıma işlerinde de bizim ile irtibata geçerek nakliyat işin profesyonelliğin farkını yaşayabilirsiniz. Nakliyat sektörü başlı başına bir uğraş ve uzmanlık gerektiren bir sektördür. Sektörde yeni olan ve acemi firmalarla çalışmanızı önermiyoruz. Çünkü nakliyat sektöründe tecrübe ve uzman kadro ne kadar eski ise işler o kadar hızlı ve kusursuz tamamlanmaktadır.

İstanbul Evden eve taşımacılık  firması tercih ederken dikkat etmeniz gereken üç önemli unsur vardır. Bu unsurlardan ilki kasko garantisidir. Firma taşıma esnasında eşyalarınızın başına gelebilecek hasarlara karşı garanti veriyor mu? Eğer vermiyor ise olacaklara hazırlıklı olmalısınız. Biz Kolumanlar  Nakliyat olarak her türlü ekspertiz işlemini gerçekleştiriyor, eşyalarınızın bedelini belirliyor ve sözleşme imzalayarak çalışıyoruz. Sizde bu sebeple tercihinizde bu konuya dikkat etmelisiniz. İkinci önemli husus firma paketleme yapıyor mu? Eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için paketleme çok önemli bir noktadır. Bu sebeple paketleme yapan firmalar ile çalışmalısınız. Son olarak önemli olan husus ise firma referansları. Firmanın bulunduğu çevredeki referans görüşleri sizin için etkili olmalıdır. Diğer müşterileri tecrübelerine dikkat etmelisiniz.

şehirler arası taşımacılık hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın .


Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret130047
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz