• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Piyano Taşıma

Piyano Taşımacılığı 


Piyano taşıma uzmanlık isteyen bir taşımacılık hizmetidir.Kolumanlar nakliyat olarak Piyano taşımacılığı hizmetini sizler için profesyonel ekiple gerçekleştiriyoruz.Piyano taşıma sanıldığı kadar sıradan bir iş olmayıp uzmanlık ve hassasiyet isteyen bir hizmet türüdür.Yapım biçimi ile duvar (konsol) ve kuyruklu (salon / konser / grand) adı verilen çeşitleri vardır.

Konsol Piyano Nasıl Taşınır ?


Bir konsol piyano 130 kg ile 250 kg ağırlığa sahiptir. Hem ağırlıkları hem de hassas mekanizmaları taşınmayı güçleştirmektedir. Bu nedenle piyano taşırken iyi bir planlama yapılmalı veya profesyonel destek alınmalıdır. Taşınırken hiçbir parçasına zarar verilmemeli, son derece dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmalıdır. Biraz sabır ve özen ile piyanonuzu gönül rahatlığıyla Kolumanlar nakliyat a taşıttırabilirsiniz.

 konsol piyanoların taşınması içn bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuyruklu Piyano Nasıl Taşınır ?

En küçük kuyruklu piyano bile 250 kg ağırlığa sahiptir. Konsol piyanolara göre daha hassas ve ağır olmaları sebebi ile daha çok özen istemektedirler. Bu nedenle paketleme yapılırken iki kat paketlenmeleri gerekmektedir. Konsol piyanolardan farklı olarak paketleme yapılmadan önce ayaklarının sökülmesi ve dik olarak taşınmaları gerekmektedir. Bu nedenle kuyruklu piyanolarınızı muhakkak profesyonel bir ekibe emanet edin. Küçük bir düşme yâda çarpmada piyanonun rezonansı bozulabilir. Tüm taşıma süreci konsol piyanonun taşıma süreci ile aynıdır. Muhakkak palet ve tekerlekli taşıyıcı kullanın ve dik olarak taşıyın. En az 5 kişilik bir ekip isteyin taşımanın daha sağlıklı gerçekleşmesi için.

 kuyruklu piyano taşınmalarınızda bizimle iletişime geçmeniz durumunda profesyonel ekiplerimizce yardımcı oluruz sizlere.

 

Tel   : 0216 589 17 55 pbx

Gsm : 0533 209 65 07

Gsm : 0554 666 53 12

Gsm : 0530 029 50 49 

Adres (Merkez):Esenkent mahallesi atlas  sk.tanrıyar sitesi no/1  dükkan 5/d  MALTEPE

 
Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret130044
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz