• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
 

Tablo Taşıma - Paketleme

Tablo Taşımacılığı


    İstanbul maltepe de bulunan firmamız , ister istanbul içerisinde , ister istanduldan Türkiye'nin herhangi bir bölgesine taşıtmak istediğiniz özel tablolarınız için bizlerden yardım  alabilirsiniz. Taşıtmak istediğiniz tablolarınızın ölçüsüne göre tahta sandıklar yapılıp  , yapılan sandıklara paketlendikten sonra konulup nakliyesi  ekiplerimiz tarafından en hassas şekilde yapılır. Kamyon , kamyonet ve panelvan olmak üzere her ebatta kapalı kasalı araçlarla 7 /24  sizlere tablo taşıma hizmeti sunmaktayız. Araçlarımız özel yapım kasalara sahip olmakla birlikte , içleri kesinlikle suntalı olup  tablo vb. özel eşyalarınızı taşımaya  uygun şekilde yapılmışlardır.Kasanın içerisinde ip bağlama yerleri bulunmaktadır.Tarihi eser yada sizin için maddi , manevi değeri yüksek olan tablolarınızı profesyonel ekiplerimize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Tablolarınızı yeni taşındığınız adresinize dilerseniz ekiplerimiz sizin uygun gördüğünüz herhangi bir yere montajıda yapıllır. Firmamızda çalışanlar kesinlikle taşeron , sağdan soldan toplama dediğimiz yada işinde uzman olmayan kişilerden kesinlikle oluşmamaktadır. Kolumanlar bünyesinde çalışanların tümünün sigortası yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler kesinlikle kaliteli ve tablo yada diğer özel eşyalarınızı her türlü dış etkenlerden gelebilecek hasarlara karşı korumaktadır.Sizlerde taşıtmak istediğiniz tablo veya diğer antika eşyalarınız için gönül rahatlığıyla firmamız personeline güvenebilirsiniz. Firma olarak taşımasını yaptığımız tablolarınızın sigortasını kesinlikle yapmaktayız.Taşımacılığın aslında en önemli hizmetlerinden bir tanesi olan tablo taşımacılığı hizmetine sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktayız.

 Tablo taşıma işlemleriniz için bizden yardım alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 kolumanlar nakliyat olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
 


Dr.Ateş ak 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ  

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret130047
Site Haritası
Yardımcı Web Sitelerimiz