• KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT
    • Kıyafetleriniz Özel Yapılmış Elbise Dolapları İçerisine Kırışmadan Konulur.
    • KOLUMANLAR NAKLİYAT
    • Ev eşyanızı taşıma talebinizi (0216) 589 17 55 nolu telefondan bizi arayarak iletebilirisiniz.
    • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
    • Maltepede bulunan depolarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret48127
Site Haritası

PİYANO TAŞIMA

Piyano Taşımacılığı 


Piyano taşıma uzmanlık isteyen bir taşımacılık hizmetidir.Kolumanlar nakliyat olarak Piyano taşımacılığı hizmetini sizler için profesyonel ekiple gerçekleştiriyoruz.Piyano taşıma sanıldığı kadar sıradan bir iş olmayıp uzmanlık ve hassasiyet isteyen bir hizmet türüdür.Yapım biçimi ile duvar (konsol) ve kuyruklu (salon / konser / grand) adı verilen çeşitleri vardır.

Konsol Piyano Nasıl Taşınır ?

Bir konsol piyano 130 kg ile 250 kg ağırlığa sahiptir. Hem ağırlıkları hem de hassas mekanizmaları taşınmayı güçleştirmektedir. Bu nedenle piyano taşırken iyi bir planlama yapılmalı veya profesyonel destek alınmalıdır. Taşınırken hiçbir parçasına zarar verilmemeli, son derece dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmalıdır. Biraz sabır ve özen ile piyanonuzu gönül rahatlığıyla Kolumanlar nakliyat a taşıttırabilirsiniz.

Kuyruklu Piyano Nasıl Taşınır ?

En küçük kuyruklu piyano bile 250 kg ağırlığa sahiptir. Konsol piyanolara göre daha hassas ve ağır olmaları sebebi ile daha çok özen istemektedirler. Bu nedenle paketleme yapılırken iki kat paketlenmeleri gerekmektedir. Konsol piyanolardan farklı olarak paketleme yapılmadan önce ayaklarının sökülmesi ve dik olarak taşınmaları gerekmektedir. Bu nedenle kuyruklu piyanolarınızı muhakkak profesyonel bir ekibe emanet edin. Küçük bir düşme yâda çarpmada piyanonun rezonansı bozulabilir. Tüm taşıma süreci konsol piyanonun taşıma süreci ile aynıdır. Muhakkak palet ve tekerlekli taşıyıcı kullanın ve dik olarak taşıyın. En az 5 kişilik bir ekip isteyin taşımanın daha sağlıklı gerçekleşmesi için.

 piyano taşıma 1 piyano taşıma

Çeşitli piyanoların ambalajlanmış ve taşınma durumlarını gösteren fotoğraflar.

Tel : 0216 589 17 55 pbx

Gsm : 0533 209 65 07

Gsm : 0554 666 53 12

Adres (Merkez):Esenkent mahallesi atlas  sk.tanrıyar sitesi no/1  dükkan 5/d  MALTEPE